Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Hlavní účetní, bez AJ, NJ, Zlín - Tečovice, 30-35 000 Kč

referenční číslo: 03073868 | aktuálnost: 6. 10. 2016

Profil klienta:
Naším klientem je velmi stabilní, solidní a prosperující společnost, se sídlem ve Zlíně - Tečovicích.

Hledáme samostatné ženy a muže s praxí finanční/ho účetní, s chutí profesního rozvoje. Jedná se o práci v účetním oddělení společnosti, NEJDE o nabídku práce pro účetní firmu, zpracovávající klientské účetnictví.

Od kandidátů NENÍ požadována znalost AJ, nebo NJ.

Náplň práce:
- zodpovědnost a dohled nad vedením účetnictví
- samostatné zpracování DPH a ostatních daní, s výjimkou DPPO
- samostatné účtování vybraných případů
- účetní závěrky (měsíční, roční)
- kontrola dodržování účetních předpisů, systematická kontrola správnosti účetnictví

Přímý nadřízený: Finanční ředitelka.

Požadujeme:
- min. SŠ vzdělání ekonomického směru
- aktivní účetní praxi min. 5 let
- důkladnou znalost účetní problematiky
- orientaci v daňové legislativě
- práci s PC, zejména MS Excel
- pečlivost, schopnost myšlení v souvislostech a samostatné řešení problémů
- nástup dle dohody s kandidátem, možno od října 2016

Výhodou (ne podmínkou):
- znalost účtování v ES HELIOS, POHODA
- zkušenosti s účtováním veřejně prospěšných poplatníků

Nabízíme:
- hlavní pracovní poměr, plný pracovní úvazek
- zázemí úspěšné, stabilní a prosperující společnosti ve Zlíně - Tečovicích
- příjemné pracovní prostředí a přátelský pracovní tým
- velmi zajímavé platové ohodnocení - 30-35 000 Kč, dle praxe, znalostí a zkušeností
- 5 týdnů dovolené
- možnost dalšího profesního vzdělávání

Váš strukturovaný životopis v češtině, prosím, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Zlín

Region: Zlínský kraj

Obor: Administrativa, Ekonomika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha