Typ nabídky

Minimální mzda

HW designer/HW developer #6200507 (Praha, CZ)

referenční číslo: 6200507 | aktuálnost: 02.05.2017

People Consulting s.r.o.

Náplň práce

Máte zájem být u zrodu nejnovějších technologií v oblasti automotive? Pro našeho významného klienta hledáme vhodné kandidáty na pozici:

HW Designer/HW Developer

Vaší náplní práce bude: Úprava elektronického obvodu podle požadavků zákazníka Aktualizace schéma, podpora změn rozvržení a ověřování prototypů Rozvíjení, udržování a aktualizace technických dokumentů Vyhodnocování požadavků zákazníka s ohledem na specifikaci produktu  Provadění testů, toleranční analýzy elektrického obvodu, projekční recenze, zlepšování na stávajících výrobků Design Release v systému řízení životního cyklu výrobku Rozvíjení zkušební specifikace pro sériovou výrobu
Požadujeme: VŠ vzdělání (oblast Electro nebo Automotive) Zkušenosti s modifikací, návrhem a analýzou elektronických obvodů  Přehled o simulaci elektronických obvodů a toleranční analýzy Znalost zařízení: osciloskop, spektrální analyzátor Anglický jazyk na komunikativní úrovni Ochota cestovat Nabízíme: Práci v mezinárodním týmu stabilní společnosti  Osobní rozvoj (speciální školení a jazykové kurzy) Možnost být u zrodu nejnovějších technologií Velmi bohaty balíček benefitů Máte-li zájem o tuto pozici, zašlete nám svůj životopis prostřednictvím odpovědního formuláře nebo na uvedené kontakty.