Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

BioVendor - Laboratorní medicína a.s.

Laboratorní pracovníci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11270110774 | aktuálnost: 17. 8. 2016

SŠ pracovník na oddělení Výroby ELISA souprav

BioVendor - Laboratorní medicína a.s., výrobce diagnostických souprav, přijme do hlavního pracovního poměru SŠ pracovníka na pozici laborant/laborantka výroby ELISA.

Náplň práce:
" výroba imunodiagnostických souprav - příprava roztoků a komponent, testování analytických parametrů
" adjustace roztoků a kompletace ELISA kitů
" obsluha laboratorních přístrojů, např. promývačka, třepačka, fotometr, váhy, pH metr, centrifuga, aj.
" vedení záznamů o provedených experimentech

Požadavky:
" SŠ vzdělání biologického, chemického, nebo farmaceutického zaměření
" základní znalost AJ a práce na PC
" dobrá komunikace v týmu, samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, flexibilita
" zkušenosti s metodou ELISA a práce s informačními systémy výhodou

Nabízíme:
" zajímavou práci v dynamickém a perspektivním oboru
" příjemný kolektiv a moderní prostředí
" odpovídající platové ohodnocení
" 5 týdnů dovolené (+ dodatková dovolená)
" První rok doba určitá, následuje neurčitá
" Nástupní mzda 20 000,- Kč měsíční hrubá
" Plný úvazek 7,5 hod/denně, jednosměrný provoz

Možný nástup: září/říjen 2016

Životopisy posílejte do 19.09.2016

Kontakt:
E-mail: krizova@biovendor.cz
Tel: +420 549 124 133
Adresa: Karásek 1767/1, 621 33 Brno-Řečkovice (areál bývalé Lachemy)

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 20 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha