Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Pro našeho významného klienta dlouhodobě působícího v oblasti prodeje spotřební elektroniky hledáme šikovné a spolehlivé pracovníky na pozici skladníka s VZV. Nabízíme práci v příjemném pracovním prostředí s individuálním přístupem ke každému zaměstnanci a počátečním zaškolením. Práce není příliš fyzicky náročná, tudíž je vhodná i pro ženy. Nástup možný ihned.

Skladník s VZV - zajímavá mzda, bonusy

referenční číslo: 5954 | aktuálnost: 15. 8. 2016

Pro našeho významného klienta dlouhodobě působícího v oblasti prodeje spotřební elektroniky hledáme šikovné a spolehlivé pracovníky na pozici skladník s VZV. Nabízíme práci v příjemném pracovním prostředí s moderními technologiemi a počátečním zaškolením, při kterém je kladen důraz na individuální přístup ke každému zaměstnanci. Práce není příliš fyzicky náročná, tudíž je vhodná i pro ženy. Nástup možný ihned.

Náplní práce je řízení vysokozdvižného vozíku s čelním sezením a hydraulickými kleštěmi, vychystávání zboží dle objednávek, třídění zásilek a jejich následná příprava k expedici. Práce je organizována ve 12hodinových směnách (krátký/dlouhý týden).

Místo výkonu práce: Horní Počernice (10 min z Černého Mostu)

Požadujeme:

- průkaz VZV – platný výhodou, propadlý obnovíme
- trestní bezúhonnost
- spolehlivost, pracovitost a jistou míru samostatnosti

Nabízíme:

- dlouhodobou spolupráci na hlavní pracovní poměr
- nástupní mzdu až 22 000 Kč/měs.
- nadstandartní bonusy a příspěvek na ošacení
- příplatky podle zákoníku práce
- stravenky v hodnotě 60 Kč
- možnost kariérního postupu

Místo pracoviště: Praha

Region: Hl. m. Praha

Obor: Doprava, logistika, Ostatní

Typ nabídky: Kontrakt

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail