Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Javascript vývojář

referenční číslo: 9602 | aktuálnost: 18. 7. 2016

Chcete se rozvíjet v oblasti webových technologiích a v programovacím jazyku Java? Rozšířit znalosti v programování? Rádi byste se zapojili do dynamického týmu?

Potom je tato příležitost určena právě Vám

JAVASCRIPT VÝVOJÁŘ

Náplň práce

  • Vývoj webových aplikací
  • Programování v JavaScriptu
  • Komunikace v rámci vývojového týmu
  • Tvorba související technické dokumentace
  • Práce s moderními technologiemi (metodika SCRUM)

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání v oblasti IT
  • Pokročilou znalost JavaScriptu a J2EE
  • Základní znalost webových technologií (HTML, CSS, jQuery)
  • Znalost databáze, MS SQL výhodou

Nabízíme:

  • Příjemné, osobní pracovní prostředí
  • Dobré platové ohodnocení, 13. plat
  • 5 týdnů dovolené, volná pracovní doba
  • Kurzy cizího jazyka a další vzdělávání
  • Možnost kariérního růstu
  • Místo výkonu práce: Olomouc

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha