Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

IT podpora s němčinou

referenční číslo: 10531 | aktuálnost: 15. 11. 2016

Chcete být součástí mezinárodní významné společnosti a hledáte uplatnění v oblasti IT podpory? Hovoříte výborně německým jazykem? Zaujala Vás pozice IT PODPORA s NĚMČINOU v Brně?

Pak hledáme právě Vás

Silná nadnárodní společnost hledá do svých řad nové kolegy na pozici:

IT PODPORA s NĚMČINOU

Náplň práce

  • podpora interních uživatelů a analýza jejich problémů (v německém jazyce)
  • řešení jednodušších problémů
  • identifikace a specifikace chyb
  • komunikace v rámci celého IT oddělení
  • vytváření ticketů

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání
  • vysoce pokročilou úroveň němčiny
  • alespoň středně pokročilou úroveň angličtiny
  • zájem o IT, znalost MS Office a Windows
  • komunikativnost, aktivní přístup

Nabízíme:

  • zázemí silné dynamické společnosti
  • velmi dobré mzdové podmínky (roční prémie a bonusy)
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • závodní stravování
  • cafeteria systém
  • mladý a přátelský kolektiv
  • jazykové a profesní vzdělávání
  • místo výkonu práce: Brno

Mzda: 22 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - správa systémů a služby, Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha