Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11210720778 | aktuálnost: 8. 10. 2016

Nabízíme zajímavou příležitost pro komunikativní lidi v nově vznikajícím týmu v rámci zavedené společnosti. Po profi tréninku v oblasti Forex a prodejních dovedností Vás čeká práce v moderně vybaveném call centru s možností vysokých bonusů.

Náplň práce:
-Vytváření a udržování dobrých vztahů s klienty
-Udržování kontaktu s potenciálním zákazníkem s cílem přeměnit jej na zákazníka aktivního
-Aktivní prezentaci firemních produktů
-Pomoc uživatelům v orientaci v oblasti FOREX a při založení osobního účtu
-Práce s databází

Co požadujeme:
-Min. SŠ vzdělání, (vzdělání v oboru ekonomie, financí, obchodu vítáno)
-Počítačová gramotnost
-Znalost anglického jazyka vítána
-Základní zkušenosti v prodeji vítány

Co nabízíme:
-Práce v mezinárodní společnosti, která si udržuje vedení ve svém odvětví na světových trzích
-Pracovní smlouvu na plný úvazek
-Balíček školení v oblasti Forex, osobnostních a prodejních dovednosti, jazykové kurzy.
-Možnost rozvoje vlastní profesní kariéry
-Přátelská a kolegiální atmosféra
-Pevná platová složka plus dosažitelné bonusy až 40 000Kč/měsíc
-Sportovní benefity
-Teambuildingy a firemní akce

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 15 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka, Michaela Habartová, michaela@cdr-cz.com, +420 773 020 869