Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Odborník na obrábění s AJ - BYT K dispozici

referenční číslo: 12146 | aktuálnost: 16. 11. 2016

Pracoval jste z větší části své praxe v oblasti třískového obrábění, ať už jako obráběč, programátor CNC, aplikační technik či procesní inženýr? Máte rovněž zkušenost s obchodem a jednáním se zákazníky, a právě kontakt se zákazníky ze vzdálených lokalit jako jsou asijské země je to, co Vás láká ze všeho nejvíce?

Zašlete nám Váš životopis a staňte se kontaktní osobou pro klíčové zahraniční zákazníky pro produkty nástrojů pro obrábění:

ODBORNÍK na OBRÁBĚNÍ s AJ - BYT K DISPOZICI a AŽ 40.000 KČ (+ diety v zahraničí)

Náplň práce

  • Péče o klíčové zákazníky především z asijských zemí
  • Pravidelné návštěvy s informováním o nových produktech
  • Technické podpora zákazníků – zajištění servisu
  • Pravidelný preventivní servis a případné návrhy lepších řešení pro zákazníky
  • Pořádání školení o obsluze jednotlivých produktů u zákazníků

Požadujeme:

  • Praxi v oblasti CNC obrábění
  • Dobrá komunikace v anglickém jazyce
  • Časová flexibilita – ochota cestovat za zákazníky z různých lokalit
  • Prozákaznický přístup

Nabízíme:

  • Možnost bydlení ve firemním bytě
  • Motivující fixní mzdové ohodnocení
  • Prémie založené na výkonu
  • 5 týdnů dovolené
  • Prostor pro profesní růst, vzdělávací program
  • Nástup možný ihned
  • Lokalita: Olomoucký kraj + Asie

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Česká republika

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha