Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Centrum J.J.Pestalozziho, o.p.s.

Pracovníci ostrahy, strážní

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11146540728 | aktuálnost: 23. 7. 2016

Místo výkonu práce: Malecká 613, Chrudim
Pracovní poměr může být uzavřen i na DPP či na zkrácený pracovní úvazek.
Náplň práce: zajištění bezpečnosti při chodu zařízení, evidence návštěv, údržba čistoty vnitřních i vnějších prostor, drobné údržbářské práce a také přímý výkon práce s cílovou skupinou AD (tj. oběti domácího násilí, rodiny s dětmi a klienti odcházející ze zařízení ústavní výchovy) a v případě potřeby i možnost fyzických zásahů.
Požadujeme: čistý trestní rejstřík, zdravotní způsobilost (mobilita), bezúhonnost, zodpovědnost, spolehlivost, dodržování domovního řádu AD, citlivý přístup ke klientům,
spolupráci v rámci odborného týmu, nekonfliktnost, komunikační schopnosti, asertivní jednání, odolnost vůči stresu. Zkušenosti s prací v sociálních službách - výhodou, není podmínkou.
Strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte do 31. 8. 2016 na email : ad.chrudim@pestalozzi.cz. S odesláním těchto dokumentů udělujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000Sb., a to pouze pro účel výběrového řízení. Po ukončení výběrového řízení budou tyto dokumenty skartovány.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 10 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Bezpečnost, ostraha

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha