Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Renáta Vyčesaná

Ostatní odborní pracovníci v oblasti pojišťovnictví

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 8215440706 | aktuálnost: 11. 10. 2016

Požadavky: min. SŠ vzdělání s maturitou - vhodné i pro absolventy, reprezentativní a příjemné vystupování, odpovědnost, spolehlivost, znalost práce na PC (MS Office), ŘP sk. B - aktivní řidič.
Náplň práce: práce s novými a stávajícími klienty pojišťovny Generali, nabídka produktů a komplexní servisní práce, práce v kanceláři v Karviné - zpracovávání nabídek, úpravy pojistných smluv vedení obchodních schůzek.
Nabízíme důkladné a bezplatné zaškolení, vybavenou kancelář v Karviné, databázové systémy, podporu v počátcích spolupráce, odměny za odvedenou práci.
Životopis zašlete na e-mail: anna.hulova@generali.cz. O zařazení / nezařazení do výběrového řízení budete informováni.Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail