Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Marketingový konzultant - pobočka Praha a Brno - junior pozice

referenční číslo: 01A7F2ED | aktuálnost: 22. 9. 2016

Profil firmy:
Naším klientem je významná brokerská společnost, zabývající se zprostředkovatelskou činností.

V tuto chvíli rozšiřujeme náš stávající team a hledáme vhodné kandidátky a kandidáty.

Nabízíme:
- zázemí jedné z nejúspěšnějších mezinárodních společností v oboru, se sídlem v Praze a Brně
- pracovní doba Po-pá
- práce na HPP
- mzda 15.000 + provize – možnost ovlivnit příjem vlastní aktivitou
- moderní a atraktivní pracovní prostředí, práci v příjemném pracovním týmu
- velmi dobré a profesionální vedení po celou dobu spolupráce
- možnost nastartování nové kariéry - získání pracovních zkušeností i pro kandidáty bez praxe
- širokou možnost osobního a profesního rozvoje
- pozice s karierním postupem
- nástup možný Ihned, dle dohody s kandidátem

Náplň práce:
- komunikace se stávajícími i případnými potenciálními klienty (kontakt klienta po jeho vlastní registraci na webu firmy, následná podpora klienta)
- poskytování informací klientům - support
- komunikace s klienty převážně telefonická, e-mailová a osobní v sídle firmy
- spolupráce se zkušenými kolegy, prohlubování znalostí
- evidence dokumentů v CRM systému, reporting

Kandidátům nabízíme velmi podrobné měsíční zaškolení, profesionální vedení, poradenství, po zapracování pružnou pracovní dobu.

Požadujeme:
- ukončené SOU/ SŠ vzdělání
- trestní bezúhonnost
- dobré komunikační schopnosti
- cílevědomost, spolehlivost, dochvilnost
- uživatelskou znalost práce na PC
- cizí jazyk výhodou – ne podmínkou
- předchozí praxe v obchodu a servisu výhodou
- aktivní zájem o profesní a budoucí kariérový růst v rámci společnosti
- nástup možný Ihned, případně dle dohody s kandidátem

Vaše strukturované životopisy zasílejte, prosím, pomocí odpovědního formuláře. Nezapomeňte uvést nejbližší termín nástupu, pobočku (Praha nebo Brno) a telefonický kontakt na Vás (nejlépe mobil). Po Vaší reakci na tuto pracovní nabídku budete v krátkém čase kontaktováni pro sjednání osobní schůzky. Pokud bychom se Vám neozvali do 10 dnů, nepostoupili jste do užšího kola výběru. Vyrozumění o nezařazení do výběrového řízení nerozesíláme.
Zasláním Vašeho životopisu do naší společnosti dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

Místo pracoviště: Praha nebo Brno

Region: Hl. m. Praha, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj

Obor: Administrativa, Ekonomika, Marketing, reklama, public relations, Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha