Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Mahr, spol. s r.o.

Specialisté v oblasti kvality a certifikace systémů řízení (ISO)

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10112710751 | aktuálnost: 2. 12. 2016

Nutná pokročilá komunikativní znalost německého jazyka, popř. anglického jazyka.
Pracovní náplň:
řízení managementu kvality dle ISO 9001, zodpovědnost za certifikační/zákaznické jednání a provádění interních auditů, analýza firemních procesů, navrhování kontrolních mechanismů, zavedení nového softwaru CAQ ve firmě, podílení se na řízení RoHS/REACH, nakládání s chem. látkami a odpady
Požadujeme:
VŠ vzdělání technického směru nebo SŠ s 3-letou s praxí
minimálně základní znalost ISO 9001 u absolventa; tvorba procesů u kandidátů s praxí
analytické myšlení, smysl pro detail, důslednost a organizaci práce, počítačová gramotnost
Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, závodní jídelna, výkonostní odměny
Hlásit se e-mailem

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 20 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Mahr, spol. s r.o., Jana Vachoušková, jana.vachouskova@mahr.com, +420 417 816 722