Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí fakturace (H3910)

referenční číslo: 01971E33 | aktuálnost: 14.03.2017

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

• vedení týmu cca 15 fakturantek
• mentoring nově příchozích zaměstnanců
• dohled nad prací svěřeného týmu
• kontrola stazek a následné zadávání do systému
• zadávání pokladních dokladů
• fakturace realizovaných přeprav vlastními vozidly
• kontrola zadaných objednávek
• kontrola potvrzených dokladů (CMR + dodací listy)
• nahrávání dokladů CMR do systému

Požadujeme

SŠ ekonomického směru, praxe na obdobné pozici (v dopravní firmě - výhodou), základní znalost AJ nebo NJ, znalost práce MS Office, pečlivost, spolehlivost, samostatnost, schopnost vést tým

Nabízíme

• práce v prosperující společnosti s pobočkami v ČR a zahraničí
• moderní pracovní prostředí
• motivační mzdové ohodnocení (cca 20 - 25tis. Kč), benefity a odměny
• stravování v sídle společnosti

Požadované jazykové znalosti

Anglický
Německý

Mzda: 20 000 - 25 000 Kč

Místo pracoviště: Pardubice,

Region: Pardubický kraj

Obor: Ekonomika, Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Profese: ekonomický inženýr, fakturantka, hlavní účetní, vedoucí ekonomického úseku

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Závodní stravování