Typ nabídky

Minimální mzda

Procesní inženýr (-mpp-)

referenční číslo: 0195EEC0 | aktuálnost: 02.05.2017

FONTES H, spol. s r.o.

Služby společnosti FONTES H zahrnují vzdělávání a osobní rozvoj lidí, zprostředkování zaměstnání, poradenství v oblasti rozvoje firem a anketní centrum. Již od r. 1996 pracujeme pro široký okruh firem a institucí, které se liší jak obory činnosti či podnikání, tak velikostí. Jsme hrdí na to, že naše spolupráce je zpravidla dlouhodobá. Naším heslem je: „Pomáháme lidem růst“.

Náplň práce

- nastavení a optimalizace procesů
- vyhledávání procesních nedostatků, navrhování a realizace postupů pro jejich odstraňování
- školení a zaučování zaměstnanců při zavádění nových procesů
- zpracování, řízení a správa procesní dokumentace
- spolupráce s řízením výroby, kvality, prodeje

Požadujeme

- vzdělání SŠ/VŠ technického směru
- 5 let praxe ve výrobě nebo logistice
- znalost MS Office (Excel, Project, Vision)
- aktivní znalost němčiny nebo angličtiny
- komunikační, organizační a koordinační schopnosti, analytické myšlení, samostatnost, zodpovědnost

Výhodou:
- zkušenosti s procesním inženýrstvím, lean managementem, optimalizací výroby
- znalost a praktické zkušenosti s metodami Kaizen, 5S, apod.

Nabízíme

- zázemí stabilní a neustále se rozvíjející nadnárodní společnosti
- motivující finanční ohodnocení odpovídající výkonu
- zajímavou a náročnou práci v dynamickém prostředí
- možnosti osobního růstu a dalšího vzdělávání
- firemní benefity

Místo pracoviště: okr. Přerov

Region: Olomoucký kraj

Obor: Doprava, logistika, Technika, elektrotechnika, Kvalita, kontrola jakosti, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní