Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

STEEL TECHNIK s.r.o.

Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11234360745 | aktuálnost: 10. 8. 2016

Náplň práce: je přímým nadřízeným kontrolorům kvality, skladníkům a řidičům kontroly, koordinuje odbavení a příjem zásilek na skladu, předávání zásilek k přepravě a související věci se zásilkami, podílí se na organizaci práce kontrolorů kvality, skladníků a řidičů v návaznosti na informace poskytnuté logistikou-dispečinkem, podílí se na plánování obsazenosti směn, zabezpečuje plynulé odbavení při nakládce, vykládce a třídění zásilek, řídí a kontroluje produktivitu práce svých podřízených, pracuje s informačním systémem, kontroluje zapsaná data, dokumenty při přepravě, zajišťuje používání technického vybavení, zajišťuje a kontroluje sladění všech procesů, zajišťuje dodržování vnitřních předpisů a pravidel společnosti, sbírá data o kontrolovaných dílech, zásobuje kontrolory kvality kontrolovanými díly, proškoluje pracovníky kontroly, vedení evidence a osobních karet, vede evidence a analýzu NOK dílů, kontroluje a dodržuje plán výroby a daných postupů, zajišťuje aktualizaci dokumentů, návodek a dokladů s tím souvisejících
Požadavky: schopnost vést kolektiv cca 10 lidí, znalost práce s MS Office, trestní bezúhonnost
Nástupní plat 25 - 27 tisíc hrubého podle zkušeností a znalostí.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 25 000 - 27 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail