Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Frauenthal Automotive Hustopeče s.r.o.

Řídící pracovníci ve zpracovatelském průmyslu

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11258060755 | aktuálnost: 15. 8. 2016

Volná pozice Vedoucí pracovní skupiny - Mzda od 23.000 Kč.

Pracovní náplň:
Koordinace a organizování plynulého průběhu výroby, vedení, zaškolování, hodnocení a kontrola zaměstnanců, zodpovědnost za dosahování klíčových indikátorů – výkon, bezpečnost, kvality, kontroluje kvalitu výrobků, organizuje veškeré změny, které mohou nastat v průběhu výroby, implementuje nové změny ve výrobě, plní plán výroby, spolupracuje s nadřízeným, vede administrativu dané směny (reporty)

Požadujeme:
Komunikační a organizační dovednosti, schopnost vedení lidí, SŠ vzdělání nejlépe technický obor, AJ výhodou, praxi s vedením lidí výhodou. 3 směnný provoz (6-14,14-22,22-6h).

Nabízíme:
Zaměstnanecké výhody, výkonnostní odměny, penzijní připojištění, závodní stravování. Plat od 23.000 Kč. + benefity.

V případě zájmu pošlete životopis na d.idesova@frauenthal-automotive.com nebo volejte na tel. číslo 519 301 897.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 23 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Management

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha