Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Personalista

referenční číslo: 12576 | aktuálnost: 22. 9. 2016

Pracujete rádi s lidmi a už máte zkušenosti s vedením personální agendy ve výrobní společnosti? a rádi by jste využívali AJ při své práci? Neváhejte nás kontaktovat, těšíme se na Váš životopis?

Výrobní společnost hledá vhodného kandidáta na pozici:
PERSONALISTA

Náplň práce

  • kompletní vedení personální agendy
  • spolupráce s mzdovou účetní
  • personální controlling
  • zpracování reportů pro vedení společnosti
  • sledování nových trendů v oboru

Požadujeme:

  • zkušenosti s vedením všech HR procesů
  • praxi na pozici samostatného personalisty
  • znalost anglického jazyka ke komunikaci slovem i písmem
  • velmi dobrou znalost Zákoníku práce a dalších předpisů souvisejících s HR agendou
  • schopnost empatie a organizační schopnosti

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti
  • firemní vzdělávání a kurzy
  • sick days
  • pružnou pracovní dobu
  • bonusy za plnění zadaných úkolů

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Personalistika, HR

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha