Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Bombardier Transportation Czech Republic, a. s.

Svářeči

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11187680756 | aktuálnost: 14. 10. 2016

Nadnárodní společnost Bombardier Transportation je světová jednička na trhu kolejových vozidel. Náš závod v České Lípě je pokračovatelem Vagónky a brzy oslavíme 100 let existence. Zabýváme se svařováním konstrukcí osobních vlaků pro různé zákazníky v Evropě.
V současné době pro náš rostoucí tým hledáme kolegy na pozici Svářeč kovů.
Pracovní náplň
- Svařování kovů, úprava a sestavování částí svařenců do celků, příprava pro svařování, jejich spojování stehováním a úprava svárů broušením
- Seřizování, ošetřování a údržba svařovacích zařízení
- Čtení a používání výkresové dokumentace

Požadujeme
- Platný svářecí průkaz, výhodou zkouška EN ISO 9606-1 pro metodu svařování 135.
- Úspěšné vykonání vstupního testu
- Zdravotní způsobilost

Nabízíme
- Zázemí v rozvíjející se nadnárodní společnosti
- Nástupní mzda tarif 22.033,- Kč + měsíční výkonnostní prémie až 14%
- 37,5 hodinový pracovní týden
- Týden dovolené navíc (tedy 25 dnů dovolené ročně)
- Roční výkonnostní odměnu
- Náborový příspěvek ve výši 20 000,- Kč pro kvalifikovaného svářeče, příspěvek 15 000,- Kč pro zaměstnance BT za doporučení nového svářeče
- Příspěvek na životní a penzijní pojištění
- Možnost dalšího profesního růstu a zvyšování kvalifikace
- Zdravotní péče včetně očkování proti chřipce
- Sportovní a kulturní aktivity, teambuilding

Místo výkonu práce: Česká Lípa, Svatopluka Čecha 1205

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 22 033 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha