Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

FOOD heaven s.r.o.

Prodavači potravinářského zboží

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10745760784 | aktuálnost: 9. 7. 2016

Pracoviště: Polská č.p. 1201/1, Olomouc. Nástup možný ihned. Mzda: 71,60 - 90,00 Kč/hod.
Pro prodejnu s regionálními produkty v Olomouci hledáme nové kolegy, kteří hledají práci, která jim dává smysl. Máte rádi kvalitní potraviny a nebojíte se práce? Hledáme právě Vás!
Požadavky: min. 1 rok praxe na obdobné pozici, proaktivní přístup k zákazníkovi, orientaci v sortimentu regionálních produktů a zdravé výživy!!!, pozitivní a příjemné vystupování, samostatnost a zodpovědnost v pracovních postupech, anglický jazyk alespoň slovem (v rozsahu potřeby komunikace se zákazníkem) - není podmínkou, práci na směny včetně víkendů, výborný zákaznický servis, chuť se učit novým věcem.
Nabízíme: stálé a perspektivní zaměstnání, práci v největším a nejnavštěvovanějším obchodním centru v Olomouci, pracovní doba krátký - dlouhý týden (cca 15 dnů v měsíci volno), neustálé vzdělávání v oboru, zajímavé mzdové ohodnocení s motivačním faktorem, prostor pro seberealizaci a osobní rozvoj.
První kontakt POUZE mailem.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 72 - 90 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail