Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

ERA Reality

Máte-li zájem stát se realitním makléřem celosvětové sítě ERA Reality – nabízíme Vám zajímavou příležitost s garantovaným platem, pro začínající makléře.

Makléř ERA Reality

referenční číslo: 0156EFC4 | aktuálnost: 18. 1. 2017

Šance pro zkušené makléře i absolventy. Díky jedinečnému systému zaškolení naučíme i nováčky bez zkušeností, jak být úspěšný na realitním trhu.

Náplň práce:
- zajišťování pronájmů a prodejů
- rezidenčních a komerčních nemovitostí
- prohlídky u klienta
- uzavírání smluv
- poradenství klientům v oblasti realit
- spolupráce v týmu zkušených kolegů
- zpracování informací v interním systému

Požadujeme:

- zájem být úspěšný
- schopnost samostatně pracovat
- aktivní a důsledný
- nebát se překonávat překážky
- příjemné vystupování
- schopnost komunikovat s lidmi
- seriózní a zodpovědný přístup
- ochota vzdělávat se
- práce na ŽL

Nabízíme:

- fixní plat 10000,- po dobu prvních tří měsíců
- motivační odměňovací systém, možnost výdělku bez horního limitu
- firemní SIM karta
- zázemí kanceláře
- školení

Mzda: 30 000 - 100 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Holušická 2221/3, Praha 4

Region: Hl. m. Praha, Středočeský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, Obchod, prodej, nákup, Reality, Stavebnictví, projekce, architektura

Specializace: finanční poradce, makléř, dohodce, pojišťovací poradce, pojišťovací zprostředkovatel, obchodní zástupce, obchodník, prodejce, obchodní asistent, obchodní referent, realitní makléř

Typ nabídky: Kontrakt

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha