Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

GREEN STUDIO s.r.o.

Ostatní úředníci jinde neuvedení

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11456500736 | aktuálnost: 24. 9. 2016

místo výkonu práce: Svatojiřská č.p. 596/32
412 01 Litoměřice . Požadujeme, nadšení pro věc, zájem o každého klienta, špičkovíé komunikativní dovednosti, umění motivovatklienty k dosažení cílů, které si stanovili (role výživového kouče ) , odborné zanalosti, ale i chuť učit se novým věcem, schopnost porozumět situaci klienta a hledat fuinkční ( ne učebnicové ) rešení, obchodního ducha, odpovídající odborné vzdělání - SŠ v oboru, příp. kurz Nutriční poradce NUTRIS nebo zájem o zdtravou výživu. Uvítáme předchozí zkušenosti s výživovým poradenstvím či prodejem, znalost práce na PC. Nabízíme odborné kurzy a trvalé vzdělávání, motivační finanční ohodnocení, , smlouva na HPP nebo DPP.Způsob kontaktování zaměstnavatele: telefonicky, osobně Po - Pa 8.00hod. - 15.00hod.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 20 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail