Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Inženýr zákaznických reklamací s NJ

referenční číslo: 8717 | aktuálnost: 9. 7. 2016

Máte zkušenosti s řízením procesu reklamací a neshod? Jste komunikativní a možnost využívání cizího jazyka v práci je pro Vás motivací? Hledáte příležitost pro rozvoj, či kariérní postup díky zázemí neustále se rozvíjející mezinárodní firmy? Čtěte dál.

Mezinárodní výrobní společnost, jeden z předních světových poskytovatelů ve svém oboru, hledá nové posily do týmu na pozici:

INŽENÝR ZÁKAZNICKÝCH REKLAMACÍ s NJ

Náplň práce

  • řízení procesu reklamací a neshod
  • identifikace a analýza nedostatků výroby a zahájení nápravných opatření, dohled nad procesem
  • zodpovědnost za prevenci nekvality, dodržování systému řízení kvality
  • školení ostatních zaměstnanců v oblasti požadavků na kvalitu

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání – technické (kvalita, strojírenství – výhodou)
  • zkušenosti s řízením reklamací a neshod
  • technické, analytické a logické myšlení
  • NJ alespoň na úrovni B1
  • zájem o obor a vlastní rozvoj, pečlivost a dobré komunikační dovednosti

Nabízíme:

  • zázemí silné stabilní mezinárodní společnosti
  • možnost účastnit se zajímavých projektů
  • profesní a další vzdělávání
  • příspěvek na dojíždění
  • místo výkonu práce: Přerovsko

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha