Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Geomine a.s.

Účetní finanční a investiční

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11376650724 | aktuálnost: 6. 9. 2016

Na volnou židli v našem finančním oddělení hledáme prozákaznického detailistu s neodbytnou touhou dobře a v daném termínu dotahovat věci do zdárného konce :)

Co vás čeká
- Tvorba Podkladů pro sestavení ročních finančních plánů
- Statistická hlášení pro ČSÚ
- Zodpovídá za plynulý chod finančního oddělení
- Administrativní procesy
- Oběh finančních dokladů
- Komunikuje s ostatními odděleními společnosti, dodavateli a pojišťovnami
- Odpovídá za vedení pokladny a účtování v systému ERP, přípravu a provádění plateb dodavatelských faktur a dodržování termínů úhrad daní a dalších poplatků
- Analyzuje finanční data, prezentuje závěry z analýz, navrhuje řešení a sleduje legislativní vývoj v oblasti daní a účetnictví, související předpisy, potřebné změny implementuje do vnitřních procesů a předpisů

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
- Uživatelská znalost práce na PC
- Znalost Microsoft Dynamics NAV výhodou
- Znalost účetnictví a výkaznictví
- 2 roky v oblasti administrativy/ekonomiky ve výrobní společnosti

Co vám můžeme nabídnout
- Podporu vedoucího oddělení financí
- Závodní stravování/příspěvek na stravenky
- Příspěvky na volnočasové aktivity

Na Vaše životopisy se těšíme na emailu kristyna.kucharova@geomine.cz či na Vaše zavolání na telefonu +420 725 791 536.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 16 500 - 20 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha