Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Expert na procesy

referenční číslo: 12659 | aktuálnost: 14. 10. 2016

Máte analytickou mysl a rádi nalézáte řešení problémů? Hovoříte německým a anglickým jazykem a rádi byste oba jazyky využívali ve své práci? Pak je tato pozice určena právě Vám

Náplň práce

  • podílení se na zlepšování interních procesů v oblasti nákupu a logistiky
  • získávání a vyhodnocování dat
  • hledání možností pro zeefektivnění procesů
  • řešení nenadálých situací
  • zodpovědnost za svěřené projekty a jejich vedení
  • spolupráce s ostatními členy týmu

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • německý jazyk na úrovni C1
  • anglický jazyk na úrovni B2
  • zkušenost s řízením projektů, zaváděním změn
  • praxi v oblasti řízení dodavatelského řetězce

Nabízíme:

  • zázemí mezinárodní společnosti
  • pružnou pracovní dobu
  • propracovaný systém školení
  • dovolená navíc
  • příspěvek na stravování
  • místo výkonu práce: Praha/Ostrava (záleží na preferenci kandidáta)

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha, Moravskoslezský kraj

Obor: Administrativa, Doprava, logistika, Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha