Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Nemak Czech Republic s.r.o.

Specialisté v oblasti logistiky

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11439310784 | aktuálnost: 16. 9. 2016

Náplň práce:

• Zajištění dopravy k dodavateli a k zákazníkovi
• Optimalizuje náklady za dopravu
• Komunikuje s dodavateli a zákazníky ohledně dodávek
• Informuje sklad o nakládkách a vykládkách
• Připravuje odesílací dokumenty
• Účast na pravidelných inventurách wip a náhradních dílů.
• To monitor physical stock of packaging material and assure ideal stock of packaging material/Sledovat stav obalového material a zajistit dostatečné množství obalů.
•Sleduje a zajišťuje ideální množství vstupních materialů.
• Pravidelný reporting
• Zajišťuje přesné pohyby materiálu v SAPu
• Vede přesný přehled o pohybech materiálu (hlavně hlavy)
• Spolupracuje s oddělením nákupu ohledně přeprav a celní problematiky
• Spolupracuje s oddělením financí při vystavování faktur a řešení celní problematiky
• Postupuje podle nákupního procesu (SRM, objednávky...)
• Zajišťuje celní problematiku a Intrastat

Požadujeme:

Minimálně SŠ vzdělání
Český jazyk - rodilý mluvčí
Anglický jazyk - pokročilý na komunikativní úrovni
Německý jazyk - základní
Praxe v oblasti logistiky (2 roky)
MS Office
SAP výhodou
Řidičské oprávnění sk. B - aktivní řidič
zákaznický portál -Covisint výhodou
Analitické myšlení, rozhodovací schopnosti, komunikativní schopnosti

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha