Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Recruitment s.r.o.

Key Account Manager | tradiční trh

(referenční číslo: 10-13-209668/JD)

Máte zkušenost na pozici Key Account Managera, práce Vás baví, ale přesto chcete něco víc? Větší výzvu? Možnost více ovlivnit výsledky?

Pro FMCG společnost se silným postavením na trhu, hledáme zkušeného Key Account Managera z tradičního trhu

Jaká je náplň práce?

  • starost o nejvýznamnější klienty společnosti v oblasti tradičního trhu
  • zodpovědnost za obchodní výsledky regionu Morava
  • pravidelné obchodní schůzky
  • nastavování obchodních podmínek
  • budování strategie společnosti
  • aktivní spolupráce s interními odděleními financí, marketingu, logistikou a zákaznickým servisem

Požadujeme:

  • vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání
  • dobrá znalost anglického jazyka (denní komunikace)
  • zkušenost z pozice Key Account Managera (tradiční trh) v oblasti FMCG podmínkou
  • obchodník tělem i duší
  • proaktivní přístup
  • perfektní prezentační a komunikační dovednosti
  • analytické schopnosti
  • charismatická osobnost
  • drive

Nabízíme:

Benefity:
5 týdnů dovolené
příspěvek na stravování a občerstvení na pracovišti
zdravotní péče
zvýhodněné ceny produktů společnosti
auto

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/obchod-marketing/

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Region: Zlínský kraj
Obor: Obchod, prodej, nákup
Typ nabídky: Zaměstnání