Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Programátor ve výrobě - junior

referenční číslo: 12501 | aktuálnost: 16. 11. 2016

Vystudoval/a jste SŠ/VŠ technického směru? Zajímáte se o programování výrobních strojů a zařízení? Hledáte zajímavou a různorodou práci v Jihomoravském kraji? Zaujala Vás pozice PROGRAMÁTOR ve VÝROBĚ – JUNIOR? Pak nám zašlete Váš životopis

Stabilní, mezinárodní společnost hledá do svého týmu kolegu na pozici:

PROGRAMÁTOR ve VÝROBĚ – JUNIOR (25 – 30.000,- Kč)

Náplň práce

  • Programování strojů ve výrobě
  • Oživování a nastavování strojů
  • Řešení oprav a změn u zařízení
  • Spolupráce s kolegy ve výrobě
  • Pozice je vhodná i pro absolventa

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Praxe na obdobné pozici výhodou
  • Anglický jazyk výhodou
  • Základní orientaci v PLC systémech
  • Znalost komunikačních protokolů

Nabízíme:

  • Různorodou práci ve stabilní společnosti
  • Příspěvek na penzijní připojištění a dopravu
  • Šanci na profesní a osobní růst
  • Možnost dalšího firemního vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené
  • Místo výkonu práce: Jihomoravský kraj

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů, Řemesla, výroba

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha