Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

REMANTE GROUP s.r.o.

Programátoři počítačových aplikací specialisté

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10198190740 | aktuálnost: 6. 1. 2017

  • SŠ, znalost objektového programování v PHP, znalost HTML, CSS, MYSQL, výhodou znalost ZEND1, JavaScript (jQuery), znalost GIT, znalost Linuxu (Debian) na základní úrovni výhodou nikoliv podmínkou. Flexibilita - pravidelné návštěvy v provozovně společnosti v Opavě nutností, znalost dalšího programovacího jazyka výhodou (C/C++, C#, JAVA), zodpovědnost, preciznost, flexibilita, zájem učit se novým věcem.

Mzda 250 Kč/hod., prac. úvazek. 15 hodin/týden, pracoviště Home office, kancelář Opava, možnost dlouhodobé spolupráce, práce na dohodu o pracovní činnosti, pracoviště Opava, nástup ihned. V případě Vašeho zájmu zašlete elektronicky svůj strukturovaný životopis v českém jazyce ve formátu DOC či PDF na email: petr.pach@remante.com.
Odesláním Vašeho životopisu vyjadřujete souhlas se zpracováním Vámi poskytnutých údajů pro účely realizace výběrového řízení. Prohlašujeme, že veškeré Vámi zaslané údaje budou použity výhradně pro účely výběrového řízení a nebudou poskytnuty třetím osobám.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 250 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail

REMANTE GROUP s.r.o., Petr Pach, petr.pach@remante.com, +420 731 447 503

Odpovědět na inzerát