Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

UNIJOB s.r.o.

Vybalování zboží, ramínkování, úklid prodejny - Mělník

referenční číslo: 00EECD41 | aktuálnost: 22. 9. 2016

Pro našeho významného klienta, obchodní řetěz s oblečením a nepotravinářským zbožím, hledáme brigádnice na vybalování zboží, ramínkování a bombičkování zboží a úklid prodejny v Mělníku.


Den nástupu: 23. 9. 2016
Termín brigády: 23.,24.9.2016
Pracovní doba: 9-19 hod
Lokalita: Mělník
Doprava: MHD Mělník
Odměna: 80 Kč/hod
Pracovní úvazek: DPČ

Náplň práce:
- ramínkování zboží
- bombičkování zobží
- úklid na prodejně
- vybalování zboží

Požadujeme:
- přiměřenou fyzickou zdatnost
- spolehlivost a samostatný přístup k práci
- manuální zručnost

Nabízíme:
- možnost vyplacení výplaty ihned po odpracování a doručení potřebné dokumentace
- pohodovou brigádu v příjemném prostředí
- možnost opakované spolupráce

Mzda: 80 Kč / hod.

Region: Středočeský kraj

Obor: Administrativa, Bezpečnost, ostraha, Automobilový průmysl, Doprava, logistika, Ekonomika, Energetika, Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, Grafika, Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování, Potravinářství a chemie, IT - prodej a služby, IT - správa systémů a služby, IT - vývoj aplikací a systémů, Justice, právo, legislativa, Tvůrčí práce, kultura, umění, Management, Marketing, reklama, public relations, Média, polygrafie, Obchod, prodej, nákup, Personalistika, HR, Reality, Řemesla, výroba, Služby, osobní služby, au-pair, Státní, veřejná správa, Stavebnictví, projekce, architektura, Strojírenství, Školství, výuka, vzdělávání, sport, Technika, elektrotechnika, Telekomunikace, Věda a výzkum, Zdravotnictví, sociální služby, farmacie, Zemědělství, lesnictví, Ostatní, Kvalita, kontrola jakosti, Výroba, průmysl

Typ nabídky: Brigády

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail