Typ nabídky

Minimální mzda

Executive asistent/ asistentka vedení společnosti

referenční číslo: 00E76A8A | aktuálnost: 11.11.2016

Median

Vedení společnosti MEDIAN, s.r.o. hledá EXECUTIVE ASISTENTA / ASISTENTKU. MEDIAN působí na českém trhu více než 20 let jako expert na výzkum trhu, médií a vývoje software a má širší záběr působnosti i do dalších oblastí. Jsme menší kolektiv, kde každý zná každého, a všichni táhneme za jeden provaz. Máme chuť dělat zajímavé věci, a pokud jste na tom stejně, do našeho kolektivu nám scházíte. Přijďte nás navštívit a připojte se k nám.

Náplň práce

• vedení back office
• denní administrativa a činnost spojená s chodem kanceláře
• samostatné řešení provozně organizační úkolů
• organizace a příprava jednání, schůzek a služebních cest
• správa excelovských databází
• organizování firemních akcí a PR
• udržování dobrých vztahů a vnitrofiremní kultury
• příležitostné cesty v rámci ČR či EU
• komunikace s úřady, vedení dotačních projektů

Požadujeme

• SŠ nebo VŠ vzdělání
• znalost práce na PC (Word, Excel, PowerPoint, internet)
• organizační schopnosti
• komunikační dovednosti
• řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
• pečlivost, flexibilita, spolehlivost, proaktivní přístup a samostatnost
• výhodou znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni

Nabízíme

• dlouhodobou perspektivu a zázemí stabilní společnosti
• různorodou práci v neformálním, příjemném pracovním prostředí
• odpovídající platové ohodnocení a další zaměstnanecké benefity (stravenky, podpora odborného a jazykového vzdělávání, sick days, firemní mobilní tarif)

Místo pracoviště: Praha, Dolní Počernice
Nástup: ihned

Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole
výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Své životopisy zasílejte na adresu MEDIAN, s.r.o., Národních hrdinů 73, 190 12 Praha 9,
nebo e-mailem: personalni@median.cz, tel. 225 301 160.

Místo pracoviště: Dolní Počernice

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Administrativa

Profese: asistent/asistentka, office manager, výkonný/-á asistent/-ka, asistent/ka ředitele, pracovník back office

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita