Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Client coordinator pro italský trh

referenční číslo: 12450 | aktuálnost: 14. 11. 2016

Úspěšná mezinárodní společnost hledá do svého týmu člověka prozákaznicky orientovaného s organizačními a vyjednávacími schopnostmi a plynulou znalostí italského jazyka:

CLIENT COORDINATOR pro italský trh

Náplň práce

  • Péče o klíčového klienta společnosti
  • Identifikace, koordinace všech služeb směrem k zákazníkovi a jejich zpětná kontrola
  • Zodpovědnost za svěřené úkoly a zajištění customer service
  • Komunikace s odděleními napříč společností
  • Zajištění podpory při propagaci nového výrobku

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání
  • Italský jazyk – výbornou znalost, anglický jazyk - komunikativní znalost
  • Prokazatelné zkušenosti na obdobné pozici
  • Osobnost s výbornými komunikačními dovednostmi, s citem na zajištění zákaznických potřeb a zároveň vizionářským a strategickým myšlením

Nabízíme:

  • Příležitost k růstu v mezinárodní společnosti
  • Možnost pracovat samostatně a uskutečňovat vlastní návrhy
  • Zajímavé mzdové ohodnocení včetně ročního bonusu
  • Pružnou pracovní dobu, stravenky, jazykové kurzy a další benefity
  • Místo výkonu práce: Plzeňský kraj

Mzda: 45 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Marketing, reklama, public relations

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha