Typ nabídky

Minimální mzda

EUROPEAN TRADING COMPANY import-export spol. s r.o.(zkrácený název společnosti: ETCIMEX spol. s r.o.)

Odborní asistenti v administrativě

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11391260767 | aktuálnost: 3. 11. 2016

Pracoviště: Brněnská č.p. 110/49, Olomouc.
Náplň práce:
- administrativní práce
- zpracování podkladů pro mzdy a účetní evidenci
- telefonický a písemný kontakt s dodavateli i odběrateli
- vedení evidence v PC, vč. XLS.
- vkládání dat do firemního informačního systému a jeho obsluha

Požadujeme:
- aktivní přístup k práci a ochota vzdělávat se
- SŠ/VŠ ekonomického směru
- komunikační dovednosti
- požadujeme znalost NJ ke každodenní komunikaci, znalost AJ výhodou
- příjemné vystupování, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost

Nabízíme:
- perspektivní práci a zázemí v prosperující společnosti
- zaškolení, možnost pracovního růstu a rozvoje
- příjemné prostředí a přátelský kolektiv
- různorodou práci v malém týmu
- pracovní smlouva na dobu neurčitou
- platové ohodnocení od 15 000,- Kč a motivační složka po zapracování
- mobilní telefon
- nástup možný ihned

V případě zájmu o zařazení do výběrového řízení pošlete prosím své strukturované CV a motivační dopis POUZE na výše uvedenou emailovou adresu. Budete-li vyhovovat výše uvedeným požadavkům, ozveme se Vám s možností osobní schůzky. Pokud ne, přesto Vám děkujeme za projevený zájem a přejeme mnoho úspěchů.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 15 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

EUROPEAN TRADING COMPANY import-export spol. s r.o.(zkrácený název společnosti: ETCIMEX spol. s r.o.), Ing. Jana Čečetková, personalistka@etcimex.cz