Typ nabídky

Minimální mzda

Hlavní účetní, bez AJ, NJ, Zlín - Tečovice, 30-35 000 Kč, velmi zajímavé

referenční číslo: 00B32F84 | aktuálnost: 05.10.2016

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Náplň práce

Dovolujeme si Vám nabídnout velmi zajímavou a dobře placenou práci ve Zlíně - Tečovicích, u velice solidní a stabilní společnosti, s možností nalezení bydlení v blízkosti výkonu práce.

Odpovězte na naši nabídku práce, a můžeme probrat Vaši novou profesní i osobní budoucnost ve Zlíně - Tečovicích.

Profil klienta:
Naším klientem je velmi stabilní, solidní a prosperující společnost, se sídlem ve Zlíně - Tečovicích.

Hledáme samostatné ženy a muže s praxí finanční/ho účetní, s chutí profesního rozvoje. Jedná se o práci v účetním oddělení společnosti, NEJDE o nabídku práce pro účetní firmu, zpracovávající klientské účetnictví.

Od kandidátů NENÍ požadována znalost AJ, nebo NJ.

Náplň práce:
- zodpovědnost a dohled nad vedením účetnictví
- samostatné zpracování DPH a ostatních daní, s výjimkou DPPO
- samostatné účtování vybraných případů
- účetní závěrky (měsíční, roční)
- kontrola dodržování účetních předpisů, systematická kontrola správnosti účetnictví

Přímý nadřízený: Finanční ředitelka.

Požadujeme:
- min. SŠ vzdělání ekonomického směru
- aktivní účetní praxi min. 5 let
- důkladnou znalost účetní problematiky
- orientaci v daňové legislativě
- práci s PC, zejména MS Excel
- pečlivost, schopnost myšlení v souvislostech a samostatné řešení problémů
- nástup dle dohody s kandidátem, možno od října 2016

Výhodou (ne podmínkou):
- znalost účtování v ES HELIOS, POHODA
- zkušenosti s účtováním veřejně prospěšných poplatníků

Jednání s Vámi povedou již přímo pracovníci našeho klienta, kteří Vás velmi rádi přizvou k osobnímu pohovoru ve firmě.

Nabízíme:
- hlavní pracovní poměr, plný pracovní úvazek
- zázemí úspěšné, stabilní a prosperující společnosti ve Zlíně
- příjemné pracovní prostředí a přátelský pracovní tým
- velmi zajímavé platové ohodnocení - 30-35 000 Kč, dle praxe, znalostí a zkušeností
- 5 týdnů dovolené
- možnost dalšího profesního vzdělávání

Váš strukturovaný životopis v češtině, prosím, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč

Místo pracoviště: Zlín

Region: Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj

Obor: Ekonomika

Profese: finanční účetní, hlavní účetní

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita