Typ nabídky

Minimální mzda

Referent/ka do Sekce řízení Národních programů

referenční číslo: 007ECCCB | aktuálnost: 30.06.2016

Státní fond životního prostředí České republiky

Náplň práce

Státní fond životního prostředí České republiky vyhlašuje výběrové řízení na pozici: Referent/ka do Sekce řízení Národních programů Hledáme komunikativní a pečlivou osobnost, která by chtěla posílit náš tým na pracovišti SFŽP ČR v Praze.

Charakteristika pracovní činnosti:

- zabezpečuje organizační podporu činnosti ředitele sekce dle denního, týdenního, měsíčního a ročního plánu, vede úkoly, sleduje plnění termínů, koordinuje termíny jednání a akce - zpracovává podkladové materiály pro porady vedení a jednání s dalšími institucemi - řídí a koordinuje veškerou agendu spojenou s korespondencí sekce - spolupodílí se na přípravě reportů a hlášení programů v gesci sekce - zajišťuje informační a konzultační činnost žadatelům v oblasti působnosti sekce - zajišťuje chod sekretariátu sekce

Požadujeme

- vyšší odborné vzdělání nebo bakalářský studijní program
- velmi dobré komunikační, prezentační a organizační schopnosti
- flexibilitu, spolehlivost, samostatnost a pečlivost
- uživatelská znalost práce na PC (Microsoft Windows, Microsoft Office)
- výhodou je praxe ve veřejné správě
- trestní bezúhonnost
- státní občanství ČR, popř. cizí státní občanství (občanství jiného členského státu EU nebo občanství státu, který je smluvním státem Dohody o Evropském hospodářském prostoru) kdy je nahlášen v ČR trvalý pobyt
- dosažení věku 18 let
- svéprávnost a zdravotní způsobilost

Nabízíme

- hlavní pracovní poměr na plný úvazek na dobu určitou - zástup za dlouhodobě nepřítomného zaměstnance - perspektivní a zajímavou práci v příjemném prostředí - možnost dalšího vzdělávání a rozvoje - zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, 5 dnů indispozičního volna (sick days), stravenky, FKSP, notebook, mobilní telefon) Další informace: - Nástup: červenec 2016. - Místo výkonu práce: Praha 4, Olbrachtova 2006/9. - Platové zařazení dle Nařízení vlády č. 304/2014 Sb., o platových poměrech státních zaměstnanců (10. platová třída) V případě Vašeho zájmu o tuto pozici zašlete nejpozději do 3. 7. 2016 strukturovaný životopis v českém jazyce na e-mailovou adresu: kariera@sfzp.cz. Do předmětu, prosím, uveďte: „Referent/ka do Sekce řízení Národních programů“. Nedoložení výše požadovaných dokumentů je považováno za nesplnění formálních požadavků a může být důvodem k vyřazení z účasti ve výběrovém řízení. Uchazeč/-ka zasláním výše požadovaných podkladů se přihlašuje do výběrového řízení a stvrzuje, že si není vědom/-a osobních ani profesních vazeb, které by při vykonávání činnosti v pozici, o kterou se uchází, znamenaly střet zájmů. Zasláním životopisu do výběrového řízení uděluje uchazeč/-ka souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, pro účely příslušného výběrového řízení. Státní fond životního prostředí ČR si vyhrazuje právo výběrové řízení zrušit, případně nevybrat žádného kandidáta. Kontakt: Státní fond životního prostředí ČR Olbrachtova 2006/9, 140 00 Praha 4 tel: 724 101 095 e-mail: kariera@sfzp.cz

Místo pracoviště: Praha 4, Olbrachtova 2006/9

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Administrativa

Profese: administrativní pracovník, referent/referentka

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyšší odborné