Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

ITW PRONOVIA, s.r.o.

Obsluha strojů na balení, plnění a etiketování

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10579040773 | aktuálnost: 25. 10. 2016

  • Práce vhodná spíše pro ženy - ženský kolektiv

Náplň práce:
Plnění pracovních úkolů, kontrola dle kontrolních plánů
Zabezpečení výroby dle plánu na svěřeném úseku
Odpovědnost za vysokou kvalitu produktů společnosti
Práce v nepřetržitém provozu
Benefity: dopravné, 13.plat, příspěvek na stravování, příspěvek na dojíždění
Více informací poskytneme na telefonním čísle 725 520 896 nebo na emailové adrese: gabriela.novackova@itwcz.com

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 18 000 Kč / měsíc

Region: kraj Vysočina

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

ITW PRONOVIA, s.r.o., Gabriela Nováčková, gabriela.novackova@itwcz.com, +420 725 520 896