Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

CCI Czech Republic s.r.o.

Manipulační dělníci ve výrobě

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11150960727 | aktuálnost: 23. 7. 2016

První kontakt telefonicky nebo e-mailem: michaela.mala@imi-critical.com

Náplň práce:
Příprava materiálu k obrábění na CNC strojích
Práce s technickou dokumentací
Pomocné práce na obrobně
Převoz materiálu po výrobě
Odvoz odpadního materiálu

Požadavky:
Zkušenosti v oblasti obrábění výhodou
Orientace v technické dokumentaci
Spolehlivost
Pečlivost
Manuální zručnost

Nabízíme zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti s 14-ti letou tradicí v Brně a dlouhodobou pracovní perspektivou
moderní technologické vybavení v přesné kusové výrobě
možnost profesního rozvoje a seberealizace
práci v mezinárodním týmu
příjemné pracovní prostředí
zajímavé finanční ohodnocení
soustavné vzdělávání, možnost výuky jazyka pro každého zaměstnance
5 týdnů dovolené
nadstandardní příspěvky na stravování, závodní stravování
životní připojištění a další

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Nižší střední odborné

Mzda: 16 000 - 18 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha