Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Chart Ferox, a.s.

Manipulační dělníci ve výrobě

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11071930753 | aktuálnost: 9. 7. 2016

Místo výkonu práce:
Ústecká č.p. 1335/30, Děčín V-Rozbělesy, 405 02 Děčín 2
Nástup možný ihned.

Pracovní náplň
• nakládka a vykládka zboží a materiálu pomocí mechanizačních zařízení včetně zavěšování a upoutávání břemen na jeřáb
• přesun objemných předmětů vyžadujících zvláštní pracovní postup, opatření a zajišťování
• příprava, vázání a upoutávání břemen nepravidelných tvarů nebo větších rozměrů, vyžadujících zvláštní způsob vázání nebo zajišťování vč. údržby vázacích prostředků
• přejímání, skladování a připravování expedice zboží (výrobků) ve výrobních skladech
• řízení vysokozdvihu s přídavnými a doplňkovými zařízeními a mechanizmy
odpovědnost za vozidlo a kontrola jeho provozuschopnosti

Požadujeme
• SOU (s technickým zaměřením výhodou)
• praxe v oboru výhodou
• ŘP sk. B výhodou
• praxe s vázáním břemen, při práci s mostovým jeřábem a při řízení VZV
• ochota pracovat venku za každého počasí
• práce na jednosměnný provoz (s možností prodloužení pracovní doby dle požadavků zaměstnavatele - nárazová práce přesčas)

Nabízíme
• stabilní zaměstnání v zavedené nadnárodní společnosti
• 5 týdnů dovolené
• příspěvek k penzijnímu připojištění
• možnost závodního stravování
• podpora prohlubování kvalifikace (odborné kurzy aj.)

Kontaktní osoba: Mgr. Jitka Dědičová, první kontakt telefonicky na č. 412 507 521 nebo e-mailem: jitka.dedicova@chartindustries.com

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 17 000 - 20 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha