Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Kariéra s.r.o.

Specialista/KA operativního nákupu/liberec

referenční číslo: 36175 | aktuálnost: 12. 10. 2016

Pro významného klienta, který je předním výrobcem technologických zařízení pro polovodičový průmysl, hledáme vhodné kandidáty na pozici: SPECIALISTA/KA OPERATIVNÍHO NÁKUPU/LIBERECKÝ KRAJ/TAR.

Náplň práce:
- zpracování objednávek
- vyjednávání obchodních podmínek u nových dodavatelů, porovnávání cenových nabídek
- správa svěřené databáze dodavatele
- odpovědnost za logistické reklamace na dodavatele
- spolupráce s oddělením konstrukce, technologie, přípravy apod.

Požadujeme:
- min. SŠ technického nebo ekonomického směru
- praxe min. 1 rok na stejné nebo obdobné pozici
- zkušenosti s obchodním vyjednáváním
- aktivní znalost AJ min. úroveň B2 - podmínkou
- znalost dalších cizích jazyků - výhodou
- aktivní znalost práce na PC (MS Office - Excel)
- řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:
- zázemí silné a stabilní společnosti
- činorodou práci
- možnost vlastní iniciativy, podílení se na vývoji pracovních postupů
- zajímavé mzdové ohodnocení, systém benefitů
- místo pracoviště Liberec
- nástup dle dohody

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ na e-mail kariera05@karierasro.cz .

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2016. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha