Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Město Hostinné

Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11463530714 | aktuálnost: 22. 9. 2016

REFERENT ODBORU INVESTIC A MEJETKU MĚSTA - minimálně střední vzdělání s maturitou ( právní směr výhodou), orientace v právním řádu ČR - zejména orientace v legislativě vztahující se ke smluvnímu vztahu ( věcná břemena, kupní smlouvy, zástavní smlouvy, směnné smlouvy, darovací smlouvy, nájemní smlouvy), praxe v nakládání s veřejným majetkem a v oblasti evidence majetku výhodou, základní znalost účetnictví vítána, schopnost samostatného rozhodování a týmové práce, vysoké pracovní nasazení, odolnost vůči stresu, komunikační a organizační schopnosti v písemném i mluveném projevu, loajalita vůči zaměstnavateli, flexibilita, spolehlivost, pečlivost, důslednost, pokročilá znalost práce na PC, grafické systémy, digitální mapy výhodou, zkouška zvláštní odborné způsobilosti výhodou, praxe ve státní správě či samosprávě výhodou.
Pracovní náplň: zajišťtování smluvních vztahů týkajících se základních typů právních jednání ( prodej, pronájem, pacht, výpůjčka, věcná břemena,, zástavy, dary nemovitých i movitých věcí), zajišťování zápisů a výpisů z evidence katastru nemovitostí, kontrolní činnost u pronajatých pozemků a veřejného prostranství, nabídkové řízení nebytových prostorů a pozemků, vč. zveřejňování, přebírání a předávání pronajatého a nabytého či zcizeného majetku města, přiznání k majetkovým daním, správa digitální mapy.
Písemnou přihlášku spolu s požadovanými dokumenty zasílejte nejpozději do 5.10.2016 do 14.00 hod. na danou adresu, obálku označte : ,, Výběrové řízení - referent OIMM ".

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 15 780 - 23 730 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha