Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Justiční akademie

Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11302080713 | aktuálnost: 24. 8. 2016

pracoviště Kroměříž
- Náplň práce - podpora uživatelů s obsluhou přidělené techniky, IT a AVT podpora během vzdělávacích akcí Justiční akademie (AV a IT), vedení evidencí údržby a obnovy HW a SW, instalovaného SW, administrace uživatelů IS, v souladu zákona o kybernetické bezpečnosti, správa serverů, vč. zálohování a správy záloh, správa a údržba antivirové, antispamové a dalších ochran PC a počítačových sítí, opravy HW a SW, dohled a správa sítí, síťových prvků, externího internetového připojení (LAN, WAN, …), monitorování IS Justiční akademie a podpora uživatelů, správa a údržba IS resortu Ministerstva spravedlnosti na úrovni Justiční akademie, vedení evidence majetku (HW a SW) za oblast ICT, verifikace dokumentů za oblast ICT, (faktur, dodacích listů, …), spolupráce při výběrových řízeních (pořizování služeb a dodávek v režimu e-tržišť nebo Zákona o veřejných zakázkách),proaktivní spolupráce na rozvoji a testování IS Justiční akademie, lektorská činnost - (produkty MS Office, IS Justiční akademie, obsluhy AVT)
- Kvalifikační požadavky - min. SŠ v oboru ICT, praxe v oboru výhodou (ideálně 5 a více let), znalost prostředí OS Windows a MS Office na úrovni správce sítě - administrátora, schopnost detekovat příčinu závad SW a HW a jejich odstranění, znalost síťových služeb a sítí ethernet, znalost správy systémů Microsoft Active Directory výhodou, znalost správy systémů Linux nebo VMWare výhodou, zkušenost se správou serverů, vč. zálohování, výhodou, dobré komunikační a prezentační dovednosti, samostatnost, zodpovědnost, schopnost koncepční práce a analytického myšlení, svědomitý a iniciativní přístup k plnění pracovních povinností, řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič
- Typ smlouvy: na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení
- Strukturovaný životopis, motivační dopis a prostou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém odborném vzdělání, popř. i reference z předchozích zaměstnání, zasílejte prosím nejpozději do 30. 9. 2016 výhradně na e-mailovou adresu: podatelna@jacz.cz. Do předmětu emailu uveďte "Výběrové řízení - IT - 2016".

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 20 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: IT - správa systémů a služby

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail