Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Slezské zemské muzeum

Specialisté kurátoři

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11196340722 | aktuálnost: 3. 8. 2016

VŠ vzdělání v oboru archeologie, zkušenosti a praxe s vedením archeologického výzkumu min. 3 roky, znalost legislativy v oblasti ochrany kulturního dědictví, zejména zákonů č. 122/2000 Sb. a č. 20/1987 Sb., počítačová gramotnost na slušné úrovni (Word, Excel, Photoshop), organizační schopnosti a schopnost pracovat v týmu, schopnost analytického myšlení, samostatnost, spolehlivost, flexibilita, občanská a morální bezúhonnost, odolnost vůči stresu, znalost min. jednoho světového jazyka (AJ nebo NJ výhodou), řidičský průkaz sk. B výhodou.
Mzda: 14 530 - 23 710 Kč dle dosaženého vzdělání a praxe, v souladu s platnými právními předpisy, 1-směnný provoz, prac. poměr na dobu určitou jako zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou s možností prodloužení, pracoviště Opava, nástup ihned.
KO: dr. Ilona Matejko-Peterka, tel.: 604 286 060.
Povinné přílohy přihlášky: profesní životopis, motivační dopis, bezúhonnost doložená výpisem z Rejstříku trestů, kopie o nejvyšším dosaženém vzdělání, písemný souhlas se zpracováním, uchováním a poskytnutím osobních údajů třetím osobám pro účely výběrového řízení ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. Přihlášku zašlete poštou v zalepené obálce s uvedením zpětné adresy, s označením "Výběrové řízení - Kurátor/ka archeologické podsbírky - vědeckovýzkumný pracovník" nebo doručte osobně nejpozději do 31.8.2016 do 12.00 hod. na adresu organizace: Nádražní okruh 31, Opava 746 01.
Vybraní uchazeči budou vyzváni k osobnímu pohovoru před výběrovou komisí, termín pohovoru bude žadatelům ohlášen do týdne. Vyrozumění o výsledku výběrového řízení bude žadatelům podáno písemně.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 14 530 - 23 710 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Tvůrčí práce, kultura, umění

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail