Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Recruitment s.r.o.

Marketing Specialist | B2B

(referenční číslo: 1-13-208471/JD)

Sleduješ nové trendy v oblasti Digital a online marketingu a máš zkušenost s B2B marketingem? Jsi zákaznicky orientovaný? Baví tě příprava kampaní?

Pak neváhej a pošli nám svůj životopis na pozici Marketing Specialist

Co bude tvá náplň práce?

  • podílet se na vytváření marketingové strategie pro síť partnerů
  • monitoring a analýza marketingových aktivit
  • řízení svěřených produktů
  • monitoring trhu a konkurence
  • vyhledávání nových možností (zejména digital)
  • komunikace s mediálními agenturami
  • tvorba newsletter pro zákazníky
  • organizace akcí pro klienty

Požadujeme:

  • zkušenost na pozici obdobné pozic min. 2 roky
  • zkušenost z oblasti IT, Bankovnictví, Telco
  • zkušenost s B2B marketingem
  • zkušenost s digital marketingem
  • komunikativní znalost anglického jazyka pro komunikaci při mezinárodních projektech
  • velmi dobrá znalost MS Office
  • prezentační a komunikační dovednosti
  • vyjednávací dovednosti
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

Benefity:
Bonusy/prémie
Dovolená více jak 5 týdnů
Sick days
Možnost občasné práce z domova
Flexibilní pracovní doba
Příspěvek na stravování
Příspěvek na penzijní/životní pojištění
Příspěvek na dovolenou
Dog-friendly office,
Children-friendly office
Kafetérie
Občerstvení na pracovišti
Vzdělávací kurzy, školení

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/obchod-marketing/

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Mzda: 45 000 - 50 000 Kč / měsíc
Region: Hl. m. Praha
Obor: Marketing, reklama, public relations
Typ nabídky: Zaměstnání