Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

České vysoké učení technické v Praze

Specialisté analytici rozborů, studií, racionalizace výroby

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11495050767 | aktuálnost: 26. 10. 2016

Hledáme nového kolegu/ kolegyni, který rozšíří oddělení diagnostiky, monitoringu a inteligentního řízení budov vědeckého centra na západě Prahy v Buštěhradu
Očekáváme:
Samostatnost při řešení problémů
Časová flexibilita a aktivní přístup
Řidičský průkaz skupiny B výhodou
Minimální výše úvazku 0.8
Vzdělání a praxe:
Ing. nebo Ph.D. se zaměřením na vláknovou optiku/optické komunikace/elektroniku
Předchozí zkušenosti s aplikací FBG snímačů a práce s optickými vlákny výhodou
Znalost anglického jazyka (minimálně na základní úrovni)
Zkušenosti s grantovými programy a vedením projektů výhodou
Náplň práce:
Budete součástí teamu zabývajícího se vývojem a aplikací senzorů pracujících na principu optických vláken pro monitorování stavebních konstrukcí (FBG)
Vyhodnocování a zpracování dat, realizace prototypů a jejich testování
Návrh jednotek pro vyhodnocování signálu z optických vláknových senzorů
Nabízíme:
Velmi dobré finanční ohodnocení zkušených pracovníků
Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
Práce s nejmodernějšími technologiemi
Moderní a přátelské pracovní prostředí ve špičkovém vědecko-výzkumném centru
Zajímavou a rozmanitou práci v mladém kolektivu
30 dní dovolené, stravenky
Týmové sportovní a kulturní akce
Nástup ihned nebo dle dohody

Adresa pracoviště : Třinecká 1024, Buštěhrad (10 minut jízdy od Letiště V.Havla)
Termín uzávěrky přihlášek : 15.října.2016

Motivační dopis a životopis prosím zašlete na mailovou adresu : petra.nedvedova@uceeb.cz
Do předmětu zprávy prosím napište "optika"

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 30 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

České vysoké učení technické v Praze, Mgr. Petra Nedvědová, petra.nedvedova@uceeb.cz