Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Dermatolog / dermatoložka - centrum Prahy - plný nebo částečný úvazek

referenční číslo: 00136733 | aktuálnost: 1. 10. 2016

Nestátní zdravotnické zařízení sídlící v centru Prahy vypisuje výběrové řízení na pozici

Dermatolog / Dermatoložka

Náplň práce:
- péče o pacienty v oblasti dermatologie

Přivítáme lékaře, muže i ženy, bez omezení věku (možno i v důchodu), na celý, nebo jen částečný pracovní úvazek.

Vhodné i pro lékaře po jejich běžném pracovním úvazku, v odpoledních a podvečerních hodinách.

Pracovní pozice je velmi vhodná i pro kandidáty, kteří plánují stěhování do Prahy, a hledají vhodné pracovní místo.

Požadujeme:
- VŠ vzdělání
- atestaci v oboru Dermatovenerologie
- Rozhodnutí MZ ČR ke specializované způsobilosti k výkonu zdravotního povolání lékaře
- vyzrálou, empatickou osobnost
- příjemné vystupování
- spolehlivost
- znalost práce na PC v rozsahu pro výkon práce
- nástup dle dohody, možno Ihned

Nabízíme:
- pracovní poměr na dobu neurčitou
- plný pracovní úvazek, nebo částečný, dle dohody a potřeb vybraného kandidáta
- dobré platové podmínky
- velmi příjemné pracovní prostředí v centru Prahy
- 5 týdnů dovolené
- stravenky
- hrazení příspěvku ČLK
- odborné kurzy (firma poskytuje volno + hradí účastnické poplatky)
- pracovní oděv, obuv

Váš strukturovaný životopis v češtině, prosím, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

Místo pracoviště: Praha 1

Region: Hl. m. Praha

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Specializace: dermatolog

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha