Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Obchodní zástupce – izolační folie

referenční číslo: 11741 | aktuálnost: 30. 9. 2016

Máte obchodního ducha a jste technicky orientovaní? Bavilo by Vás pomáhat zákazníkům s výběrem a doporučením nejvhodnějších špičkových izolačních folií ať už pro střechy, terasy, bazény aj.?

Pak hledáme právě Vás

Společnost vyrábějící izolační folie a dodávající své vysoce moderní, inovativní a konkurenceschopné produkty do zemí celého světa, hledá nového
kolegu do svého týmu na pozici:

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE – izolační folie (25-30.000,- Kč fix)

Náplň práce

  • péče o svěřený region (Stř. a Sev. Čechy)
  • komunikace se stávajícími zákazníky
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • administrativní zpracování nových zakázek
  • příprava cenových kalkulací

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání
  • praxi na obdobné pozici s technickým zaměřením
  • ochotu cestovat v rámci svěřeného regionu
  • ŘP sk. B
  • MS Office – uživatelská znalost
  • komunikativnost, proaktivnost, obchodní myšlení

Nabízíme:

  • práci ve stabilní rostoucí společnosti s mezinárodní působností
  • další odměny dle obchodních výsledků
  • služební vozidlo i k soukromým účelům
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • pobočka společnosti - Praha

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha, Středočeský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Stavebnictví, projekce, architektura

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha