Typ nabídky

Minimální mzda

Zaměstnanec provozu restaurace

referenční číslo: C6131ABC | aktuálnost: 02.05.2017

McDonald´s

Nabízíme práci v přátelském kolektivu, kde budete komunikovat s lidmi a nepotřebujete žádnou praxi, protože vše potřebné vás naučíme.

Pro restaurace McDonald´s na Václavském náměstí a okolí přijmeme zaměstnance na plný nebo zkrácený úvazek do směnného provozu restaurace.

Práce je vhodná i pro vysokoškoláky či maminky s dětmi, protože je možné přizpůsobit pracovní dobu Vašim požadavkům. Pracovat můžete přes den i v noci.

Náplň práce

Náplní práce je příprava rychlého občerstvení, práce na pokladně, úklid restaurace, poté se můžete naučit i práci baristy na naší kavárně.

Požadujeme

- spolehlivost
- chuť učit se novým věcem
- smysl pro týmovou práci
- komunikativnost a příjemné vystupování
- zodpovědný přístup

Nabízíme

- nástupní mzda 90,- Kč/hod na plný úvazek (70 Kč základ, 10 Kč příspěvek na péči o uniformu, 10 Kč osobní ohodnocení)
- první možnost zvýšení mzdy již po odpracování 1. měsíce až 3 Kč
- další navýšení mzdy až od 3 Kč po 3 měsících od nástupu
- k tomuto základu dostanete nadstandardní příplatek za práci v noci 20% (min 14,- Kč/hod) a víkendový příplatek ve výši 10% (min 7,-Kč/hod)
- pravidelné hodnocení pracovního výkonu a s tím spojená úprava mzdy
- 50% sleva na stravování, pití zdarma
- Benefit karta, se kterou je možné čerpat slevy ve všech McDonald´s
- bezplatné poskytování pracovních uniforem
- mzda na osobním účtě do 10. dne následujícího měsíce
- dobrá pracovní dostupnost
- neformální atmosféra na pracovišti

Mzda: 15 500 - 17 000 Kč

Místo pracoviště: Praha 1

Region: Praha

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Profese: kuchař, pomocná síla v kuchyni, barista/baristka

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní

Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby

Vhodné pro: Absolventy, Studenty