Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor montáže (-mpb-)

referenční číslo: 98229B35 | aktuálnost: 02.05.2017

FONTES H, spol. s r.o.

Služby společnosti Fontes H zahrnují vzdělávání a osobní rozvoj lidí, zprostředkování zaměstnání, poradenství v oblasti rozvoje firem a anketní centrum. Již od r. 1996 pracujeme pro široký okruh firem a institucí, které se liší jak obory činnosti či podnikání, tak velikostí. Jsme hrdí na to, že naše spolupráce je zpravidla dlouhodobá. Naším heslem je: „Pomáháme lidem růst“.

Náplň práce

  • oprava a testování vývěv v požadované kvalitě a dle stanoveného plánu
  • dodržování pracovních postupů a norem
  • spolupráce při plnění úkolů s ostatními členy týmu
  • odpovědnost za vyplňování průvodní dokumentace (papírová i elektronická forma) a správnost údajů získaných během pracovního postupu (např. vůle naměřené během montáže apod.)
  • pořizování fotodokumentaci během procesu opravy
  • aktivní podpora při zabezpečení řádného toku materiálových zásob – Kanban systém
  • školení kolegů dle pokynů nadřízeného
  • hlášení o pracovních úrazech a událostech

Požadujeme

  • SŠ/SOU (technického zaměření – automechanik, strojní zámečník, elektromechanik atp.)
  • praxe ve strojírenském/elektrotechnickém oboru
  • orientace v technické dokumentaci nutná
  • PC na uživatelské úrovni
  • pasivní znalost AJ výhodou
  • manuální zručnost
  • ochota pracovat ve směnném režimu dle požadavku zaměstnavatele
  • časová flexibilita

Nabízíme

  • úspěšnou kariéru v rámci mezinárodní, dynamicky se rozvíjející společnosti
  • zázemí mezinárodního koncernu
  • různorodou práci s moderními technologiemi
  • další odborný a osobnostní rozvoj
  • zaměstnanecké benefity

Místo pracoviště: Brno - město

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity