Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí Obchodního Týmu

referenční číslo: 7B69FC6D | aktuálnost: 02.05.2017

Atlas software a.s.

Jsme přední českou softwarovou společností a již 22 let se věnujeme výrobě, vývoji a distribuci informačních systémů. Naším nejrozšířenějším produktem je bezesporu právní informační systém Codexis, který je nejkomplexnějším právním informačním systémem v České republice.

Náplň práce

Pracovní náplň:
• strategické vedení a rozvoj obchodního týmu
• analýza trhu a jeho možností vzhledem k zákazníkovi a produktu
• rozvoj a udržování obchodních vztahů se stávajícími i novými klienty společnosti
• prezentace firmy a prodej jejích produktů a služeb na předem připravených jednáních
• business development a plnění stanovených obchodních cílů
• vytváření podmínek pro úspěšnou obchodní činnost
• reporting vedení společnosti
• místo výkonu práce: region Morava

Požadujeme

• SŠ/VŠ vzdělání
• prokazatelnou a úspěšnou praxi na obdobné pozici min. 2 roky
• výborné manažerské schopnosti, zkušenost s vedením týmu
• schopnost strategického myšlení
• výborné komunikační a prezentační schopnosti
• obchodní a prodejní dovednosti, tah na branku
• flexibilitu, samostatnost a rozhodnost
• řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

• velmi dobré mzdové ohodnocení
• možnost práce v prestižním oboru
• zaměstnanecký poměr
• zaškolení a další odborné vzdělávání
• práci v dynamicky se rozvíjející společnosti
• moderní pracovní prostředí a přátelský kolektiv
• firemní automobil, mobilní telefon a notebook
• příspěvek na stravování a ošatné

Místo pracoviště: Ostrava, Výstavní 292/13, Brno, Holandská 1

Region: Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Profese: area sales manager, manažer obchodního týmu, obchodní zástupce, obchodník, key account manager, regionální obchodní manažer

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita