Typ nabídky

Minimální mzda

Manažer týmu - realitní trh

referenční číslo: 639136EA | aktuálnost: 02.05.2017

M & M reality holding a. s.

Chcete mít samostatnou, odpovědnou a dobře hodnocenou práci?
Chcete získat zázemí prestižní firmy, lídra na realitním trhu?
Chcete se podílet na růstu jedné z nejdynamičtějších společností na realitním trhu?

Pracujte s Těmi Nejlepšími

Náplň práce

Jednoduchá administrativa
Schůzky s klienty, tvorba inzerce nemovitostí
Nábor a obchod s nemovitostmi; klienty i nemovit. máme, nehledáš je, jen s nimi pracuješ
Spolupráce s týmem a makléřem seniorem

Požadujeme

- Min. středoškolské vzdělání
- Komunikativní osobnost orientovanou na klienta
- Schopnost pracovat individuálně i v týmu
- Loajalitu a lidský přístup ke klientům i kolegům
- Chuť pracovat

Nabízíme

- Zázemí největší realitní agentury v ČR + kvalitní školicí systém
- Možnost kariérního postupu, zábavné firemní akce
- Výhodné financování nových aut VW Passat a mnoho dalších benefitů
- Práci na ŽL a díky němu i vysoce nadstandardní finanční ohodnocení a neomezené možnosti
- Zajímá tě daná oblast více? Hledáme i kolegy na pozice hypoteční specialista, pojišťovací agent
- aktuálně vyhlášenou soutěž o zahraniční dovolenou roku 2016 – Dubai!

Region: Praha, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní