Typ nabídky

Minimální mzda

Prodejce zlata a stříbra

referenční číslo: 5B3F2E52 | aktuálnost: 02.05.2017

Jaromír Veselý

Do naši pobočky v Olomouci a Mohelnici příjmu šikovného obchodního zástupce pro prodej zlata a stříbra. Vhodné pro zástupce stavebních spořitelen jak současné i bývalé.
Případně finančního poradce. Muže i ženy.

Náplň práce

Komunikace se stávajícími i současnými zákazníky, tvoření a výpočet nabídky, pravidelné reporty, po zapracování a profesionálního školení možnost vedení lidí na pobočce. Práce je se zlatem a stříbrem, otvírání spořících Gold účtů
( žádný vstupní poplatek za školení )

Požadujeme

Beztrestnost, flexibilita, příjemné vystupování, dobrá kumunikace a serioznost, řidičák výhodou.

Nabízíme

Profesionální školení, karierní, osobní, ale i platový růst. Odměny za výkon. Top neomezený tel. tarif

Mzda: 15 000 - 35 000 Kč

Místo pracoviště: Olomouc Stupkova 18 a Mohelnice náměstí

Region: Olomoucký kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Pracovní poměr: Zkrácený úvazek

Smluvní vztah: Živnostenský list / OSVČ

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost občasné práce z domova

Vhodné pro: Seniory